Sezona 2017/2018

Postoupili jsme do nadstavbové části a nakonec jsme skončili na pátém místě 🙂

Nekompletní tabulka nadstavbové části

Sezona 2017/2018 - kompletní výsledky

Kolo 18
2 - 6

(18. kolo) FK Bohemia Kaznějov - TJ Sokol Plasy

1 - 8

Dolní Bělá - Slavoj Žihle

16 - 6

Horní Bříza - Sokol Mladotice

17 - 6

Trafo Hadačka - TJ Trnová

7 - 3

Olympie Kožlany - Sokol Kralovice

Kolo 17
1 - 14

(17. kolo) TJ Sokol Mladotice - FK Bohemia Kaznějov

1 - 4

TJ Trnová - Dolní Bělá

15 - 3

Sokol Plasy - Trafo Hadačka

13 - 3

Slavoj Žihle - Olympie Kožlany

3 - 6

Sokol Kralovice - Horní Bříza

Kolo 16
8 - 1

(16. kolo) FK Bohemia Kaznějov - TJ Sokol Kralovice

4 - 6

Horní Bříza - Slavoj Žihle

4 - 1

Trafo Hadačka - Sokol Mladotice

0 - 14

TJ Trnová - Sokol Plasy

3 - 5

Dolní Bělá - Olympie Kožlany

Kolo 15
9 - 7

(15. kolo) TJ Slavoj Žihle - FK Bohemia Kaznějov

14 - 5

Sokol Plasy - Dolní Bělá

16 - 1

Sokol Mladotice - TJ Trnová

1 - 5

Olympie Kožlany - Horní Bříza

1 - 5

Sokol Kralovice - Trafo Hadačka

Kolo 14
6 - 4

(14. kolo) FK Bohemia Kaznějov - TJ Olympie Kožlany

3 - 5

Trafo Hadačka - Slavoj Žihle

1 - 8

TJ Trnová - Sokol Kralovice

8 - 2

Sokol Plasy - Sokol Mladotice

0 - 15

Dolní Bělá - Horní Bříza

Kolo 13
0 - 6

(13. kolo) SK Horní Bříza - FK Bohemia Kaznějov

10 - 6

Sokol Mladotice - Dolní Bělá

0 - 10

Sokol Kralovice - Sokol Plasy

17 - 3

Slavoj Žihle - TJ Trnová

2 - 6

Olympie Kožlany - Trafo Hadačka

Kolo 12
1 - 7

(12. kolo) TJ Sokol Dolní Bělá - FK Bohemia Kaznějov

2 - 10

TJ Trnová - Olympie Kožlany

2 - 2

Sokol Plasy - Slavoj Žihle

8 - 1

Sokol Mladotice - Sokol Kralovice

2 - 5

Trafo Hadačka - Horní Bříza

Kolo 11
22 - 0

(11. kolo) FK Bohemia Kaznějov - FK Trafo Hadačka

10 - 4

Slavoj Žihle - Sokol Mladotice

3 - 2

Olympie Kožlany - Sokol Plasy

15 - 1

Horní Bříza - TJ Trnová

5 - 3

Sokol Kralovice - Dolní Bělá

Kolo 10
0 - 12

(10. kolo) TJ Sokol Trnová - FK Bohemia Kaznějov

3 - 2

Sokol Plasy - Horní Bříza

7 - 3

Sokol Mladotice - Olympie Kožlany

4 - 6

Sokol Kralovice - Slavoj Žihle

4 - 7

Dolní Bělá - Trafo Hadačka

Kolo 9
7 - 4

(9. kolo) TJ Sokol Plasy - FK Bohemia Kaznějov

11 - 3

Slavoj Žihle - Dolní Bělá

1 - 7

Sokol Kralovice - Olympie Kožlany

5 - 2

TJ Sokol Trnová - Trafo Hadačka

6 - 3

Horní Bříza - Sokol Mladotice

Kolo 8
3 - 6

(8. kolo) FK Bohemia Kaznějov - TJ Sokol Mladotice

6 - 1

Horní Bříza - Sokol Kralovice

2 - 9

Olympie Kožlany - Slavoj Žihle

0 - 3

Trafo Hadačka - Sokol Plasy

9 - 1

Dolní Bělá - TJ Sokol Trnová

Kolo 7
1 - 2

(7. kolo) TJ Sokol Kralovice - FK Bohemia Kaznějov

8 - 4

Sokol Mladotice - Trafo Hadačka

9 - 3

Sokol Plasy - TJ Sokol Trnová

3 - 4

Olympie Kožlany - Dolní Bělá

7 - 6

Slavoj Žihle - Horní Bříza

Kolo 6
5 - 7

(6. kolo) FK Bohemia Kaznějov - TJ Slavoj Žihle

2 - 5

TJ Sokol Trnová - Sokol Mladotice

2 - 1

Trafo Hadačka - Sokol Kralovice

5 - 2

Horní Bříza - Olympie Kožlany

1 - 5

Dolní Bělá - Sokol Plasy

Kolo 5
1 - 9

(5. kolo) TJ Olympie Kožlany - FK Bohemia Kaznějov

5 - 2

Horní Bříza - Dolní Bělá

11 - 2

Slavoj Žihle - Trafo Hadačka

5 - 2

Sokol Kralovice - TJ Sokol Trnová

4 - 12

Sokol Mladotice - Sokol Plasy

Kolo 4
9 - 8

(4. kolo) FK Bohemia Kaznějov - SK Horní Bříza

9 - 2

Sokol Plasy - Sokol Kralovice

4 - 8

Trafo Hadačka - Olympie Kožlany

3 - 4

Dolní Bělá - Sokol Mladotice

1 - 10

TJ Sokol Trnová - Slavoj Žihle

Kolo 3
2 - 4

(3. kolo) FK Bohemia Kaznějov - TJ Sokol Dolní Bělá

10 - 5

Horní Bříza - Trafo Hadačka

4 - 1

Olympie Kožlany - TJ Sokol Trnová

7 - 12

Slavoj Žihle - Sokol Plasy

1 - 4

Sokol Kralovice - Sokol Mladotice

Kolo 2
1 - 7

(2. kolo) FK Trafo Hadačka - FK Bohemia Kaznějov

6 - 9

Sokol Mladotice - Slavoj Žihle

14 - 2

Sokol Plasy - Olympie Kožlany

1 - 14

TJ Sokol Trnová - Horní Bříza

6 - 4

Dolní Bělá - Sokol Kralovice

Kolo 1
14 - 2

(1. kolo) FK Bohemia Kaznějov - TJ Sokol Trnová

2 - 8

Horní Bříza - Sokol Plasy

2 - 11

Olympie Kožlany - Sokol Mladotice

15 - 3

Slavoj Žihle - Sokol Kralovice

4 - 5

Trafo Hadačka - Dolní Bělá