Mladší přípravka

1. kolo

Pátek 4. 9. 2020 17:00

SK Horní Bříza – TJ Sokol Mladotice 7:1 (4:1)

30 diváků Horní Bříza – UMT 2020325H1B0101

Pátek 4. 9. 2020 17:00

Sokol Plasy – FK Bohemia Kaznějov 0:23 (0:11)

50 diváků Plasy 2020325H1B0103

Pátek 4. 9. 2020 17:00

FK Hadačka – TJ Trnová 7:4 (4:2)

50 diváků Hadačka 2020325H1B0105

11. kolo

Středa 9. 9. 2020 17:00

Sokol Kralovice – TJ Sokol Mladotice

Kralovice 2020325H1B1101

Středa 9. 9. 2020 17:00

FK Bohemia Kaznějov – Sokol Dolní Bělá

Kaznějov 2020325H1B1105

2. kolo

Pátek 11. 9. 2020 17:00

TJ Trnová – Sokol Kralovice

Trnová 2020325H1B0202

Pátek 11. 9. 2020 17:00

SK Horní Bříza – Sokol Dolní Bělá

Horní Bříza – UMT 2020325H1B0206

10. kolo

Středa 16. 9. 2020 17:00

SK Horní Bříza – FK Bohemia Kaznějov

Horní Bříza – UMT 2020325H1B1002

Středa 16. 9. 2020 17:00

Sokol Plasy – TJ Trnová

Plasy 2020325H1B1004

Středa 16. 9. 2020 17:00

FK Hadačka – Sokol Kralovice

Hadačka 2020325H1B1006

3. kolo

Pátek 18. 9. 2020 17:00

Sokol Plasy – SK Horní Bříza

Plasy 2020325H1B0302

Pátek 18. 9. 2020 17:00

FK Hadačka – FK Bohemia Kaznějov

Hadačka 2020325H1B0304

Sobota 19. 9. 2020 13:30

Sokol Dolní Bělá – TJ Sokol Mladotice Poznámka: SO 2:30 před muži A

Dolní Bělá 2020325H1B0301

4. kolo

Pátek 25. 9. 2020 16:30

TJ Sokol Mladotice – TJ Trnová

Mladotice 2020325H1B0401

Pátek 25. 9. 2020 16:30

FK Bohemia Kaznějov – Sokol Kralovice

Kaznějov 2020325H1B0403

Sobota 26. 9. 2020 13:00

Sokol Dolní Bělá – Sokol Plasy Poznámka: SO 2:30 před muži A

Dolní Bělá 2020325H1B0406

5. kolo

Pátek 2. 10. 2020 16:00

Sokol Plasy – TJ Sokol Mladotice

Plasy 2020325H1B0501

Pátek 2. 10. 2020 16:00

FK Hadačka – SK Horní Bříza

Hadačka 2020325H1B0503

6. kolo

Pátek 9. 10. 2020 16:00

FK Bohemia Kaznějov – TJ Trnová

Kaznějov 2020325H1B0602

Pátek 9. 10. 2020 17:00

SK Horní Bříza – Sokol Kralovice

Horní Bříza – UMT 2020325H1B0604

Sobota 10. 10. 2020 12:30

Sokol Dolní Bělá – FK Hadačka Poznámka: SO 2:30 před muži A

Dolní Bělá 2020325H1B0605

7. kolo

Pátek 16. 10. 2020 15:30

FK Hadačka – Sokol Plasy

Hadačka 2020325H1B0702

Pátek 16. 10. 2020 15:30

Sokol Kralovice – Sokol Dolní Bělá

Kralovice 2020325H1B0703

8. kolo

Pátek 23. 10. 2020 15:30

TJ Sokol Mladotice – FK Bohemia Kaznějov

Mladotice 2020325H1B0801

Pátek 23. 10. 2020 15:30

Sokol Plasy – Sokol Kralovice

Plasy 2020325H1B0805

Pátek 23. 10. 2020 17:00

SK Horní Bříza – TJ Trnová

Horní Bříza – UMT 2020325H1B0803

9. kolo

Pátek 30. 10. 2020 15:00

FK Hadačka – TJ Sokol Mladotice

Hadačka 2020325H1B0901

Pátek 30. 10. 2020 15:00

TJ Trnová – Sokol Dolní Bělá

Trnová 2020325H1B0904